Välkommen att kontakta oss genom att fylla i vårt kontaktformulär eller via våra direktnummer här på sidan. Vi hjälper dig hitta rätt.

Jon Larsson

Dyk/Personal/KMA
Tel: 0738-17 00 77
jon@stdg.se

Gabriel Andersson

ISO ansvarig
Tel: 070-263 05 31
gabriel@stdg.se

Johan Eriksson

Ombud/Kalkyl
Tel: 070-263 98 04
johan@stdg.se

Tomas Söderlund

Arbetschef Dyk/Land
Tel: 070-263 05 37
tomas@stdg.se

Calle Johansson

Arbetsledare Dyk
Tel: 070-263 98 79
calle@stdg.se

Jonas Hjelmstedt

Arbetsledare Dyk
Tel: 070-263 05 76
jonas.h@stdg.se

Jimmy Wilhelmsson

Arbetsledare Land
Tel: 070-263 94 47
jimmy@stdg.se

Fredrik Johansson

Arbetsledare Land
Tel: 070-263 90 48
fredrik@stdg.se

Robert Danielsson

Arbetschef Muddring


Mikael Bjurestam

Arbetschef Muddring
Tel: 070-263 05 87
micke@stdg.se

Nils Gulin

Arbetsledare Muddring
Tel: 070-590 23 94
nils@stdg.se

Robert Harrysson

Arbetsledare Muddring
Tel: 070-263 93 40
robert.h@stdg.se

Magnus Norberg

Arbetsledare Muddring
Tel: 070-263 98 48
magnus@stdg.se

Åsa Hertzberg

Ekonomichef
Tel: 0250-215 10
asa@stdg.se

Rose-Marie Munther

Kontor/Admin.
Tel: 0250-215 10
rosemarie@stdg.se

Anna Eklund

Kontor/Admin.
Tel: 0250-215 10
anna@stdg.se

Kent Olsson

Verkstad/Fastighet
Tel: 070-399 83 55
kent@stdg.se

Thea Jensen

Verkstad/Fastighet
Tel: 076-837 28 09
thea@stdg.se

Janne Pettersson

Arbetschef Infra
Tel: 076-891 01 81
jan@stdginfra.se

Stefan Andersson

Projektingenjör
Tel: 076-891 01 83
stefan@stdginfra.se